Сайт работает на https://thehost.ua/ 99% Uptime!


Самые низкие цены на мебель! Современные шкафы-купе на заказ! Практичные кухни на заказ! Яркая детская мебель, Киев! Гарантия качества! Мебель для ванной комнаты! Офисная и торговая мебель! Цены на мебель в Киеве!

Украина, Киев

(068) 167-14-39


Кожен з нас проводить різну кількість часу на кухні, але те, що буваємо ми там щодня є незаперечним фактом. Відповідно кухня це приміщення, яке зазнає значних щоденним навантаженням - хтось займається випічкою, хтось варить суп, а хтось обідає. Щоб зберегти функціональність і естетичний вигляд ваших кухонних меблів необхідно правильно їх використовувати і регулярно за ними доглядати. Нижче наведено кілька простих порад, які допоможуть вам справитися з цим завданням.

Якщо вологість перевищує норму, використовуйте спеціальні осушувачі повітря, щоб нормалізувати її рівень. Поверхня фасадів кухонного гарнітура завжди повинна бути сухою. Своєчасно витирайте воду з поверхні кухні, пилу м'якою сухою тканиною або спеціальні серветки для меблів. Найбільш стійкі до вологи є кухні МДФ в плівці ПВХ.

Рекомендується видаляти будь-які плями і забруднення, які утворилися на ваших кухонних меблів без найменших зволікань. Чим довше часу забруднення залишається на вашій кухні, тим вище ризик утворення митних розлучень, плям і трудноісправімие ушкоджень. Якщо уникнути неприємних наслідків все ж не вдалося, спробуйте знайти спеціальний засіб який підійде саме для вашого типу кухонного фасаду або стільниці для кухні. Як правило, такі засоби допоможуть очистити забруднену поверхню, а іноді і захистити від можливих подальших забруднень.

Як доглядати за кухонними меблями? - 5 простих порад

Різкі перепади температурного режиму можуть мати досить неприємні наслідки, будь то кухні з масиву на замовлення або варіанти з інших матеріалів. Рекомендовані фахівцями рамки експлуатації кухонних меблів в середньому коливаються від +10 до +25 градусів за Цельсієм. Кімната, наповнена сонячним світлом, викликає лише позитивні емоції, але тільки тоді коли мова не йде про прямих сонячних променях спрямованих на ваш кухонний гарнітур. Тривале прямий вплив сонця на меблі можуть мати дуже неприємні наслідки, такі як вицвітання або зміна кольору окремих елементів кухні.

Забудьте про радах «досвідченого» сусіда протерти пляму розчинником. Тут ви ризикуєте не тільки зіпсованою меблями, але і здоров'ям. Запам'ятайте, що застосування засобів з концентрованим вмістом агресивних хімічних або абразивних речовин при очищенні кухні може мати непередбачувані і сумні наслідки.

( 4 - Всего голосов )

Читайте также...


Случайная статья

Что поможет создать уют на вашей кухне

Что поможет создать уют на вашей кухне

Переезжая в новую квартиру или же полностью меняя стиль вашего дома, большое внимание уделяется мебели.

Соответственно, если это комната, то наше внимание будет сосредоточено на мебели в спальную или гостиную. Если, это кухня, то кухонная мебель выходит на первое место в акценте работы.