Сайт работает на https://thehost.ua/ 99% Uptime!


Самые низкие цены на мебель! Современные шкафы-купе на заказ! Практичные кухни на заказ! Яркая детская мебель, Киев! Гарантия качества! Мебель для ванной комнаты! Офисная и торговая мебель! Цены на мебель в Киеве!

Украина, Киев

(068) 167-14-39


Технологія постформування декоративного пластику: її місце у виробництві меблів

Технологія постоформування це технологія нанесення декоративного паперово-шаруватого пластику на основу, виготовлену з ДСП або МДФ. За технологією постоформування декоративний пластик повинен плавно переходити з поверхні основи на її кромки. Основа для нанесення декоративного пластику попередньо фрезируется. Декоративний пластик наноситься на основу під впливом високих температур, що в свою чергу сприяє міцному скріпленню його з основою. При використанні технології постоформування відсутні шви, тому в процесі експлуатації пластик не роздувається.

При виробництві фасадів меблів перехід пластику на крайку формують або з одного боку або з двох, не закриті боковини оформляють кромочний наклейками. Зауважимо, що виробники меблів під постформингом розуміють сам виріб, виконане за даної технології. За технологією постформінгу виготовляють стільниці, підвіконня, меблеві щити, фасадні полотна, стінові панелі.

На даний момент великою популярністю на меблевому сегменті ринку користуються кухонні стільниці. На другому місці по затребуваності знаходяться меблеві щити і підвіконня. Рівень якості кухонних меблів, виготовленої за технологією постформироания, залежить від бездоганного дотримання виробничих технологій і від рівня якості використовуваних матеріалів.Багато компаній-виробники меблів в якості основи для декоративного паперово-шаруватого пластику використовують стійку до вологи деревно-стружкову плиту, з високим рівнем щільності і просочену по всій товщині парафіновою емульсією. Зворотна сторона стільниці покривається чорновим пластиком, який захищає стільницю від вологи, виділюваної посудомийної або пральної машиною.

Технологія постформування декоративного пластику: її місце у виробництві меблів

У меблевому виробництві використовується листовий декоративний паперово-шаруватий пластик і рулонний, так як в цьому випадку можна виготовляти стільниці, меблеві щити і підвіконня за розмірами замовника. Використовуючи листовий пластик, є обмеження на розміри виробу, яка визначається розмірами ДСП або МДФ. Для підвищення рівня зносостійкості декоративний пластик покривається спеціальним захисним засобом, завдяки якому суттєво подовжується термін експлуатації виробу.

Існує думка про те, що вітчизняним компаніям-виробникам меблів слід перейти до використання технології постоформування декоративних пластиків. Позитивні сторони цієї технології очевидна. В першу чергу слід сказати про те, що дана технологія надає для дизайнерів необмежені можливості, готові вироби володіють високим рівнем експлуатаційних характеристик. Зауважимо, що ці переваги мають місце при виконанні окремих вимог.При використанні технології постоформування слід застосовувати декоративний пластик високого рівня якості, який призначений для цієї технології. Друга вимога — це застосування високоякісного обладнання. Третя вимога — професіоналізм і майстерність робітників.

Сьогодні виробники меблів мають можливість широкого вибору верстатів для постформир ования, як вітчизняного, так і імпортного виробництва. Для виробництва якісної продукції велике значення має правильний вибір вихідного матеріалу для постоформування. Від того наскільки правильно буде підібраний декоративний пластик залежить собівартість готового виробу, кількість відходів і браку.Що стосується матеріалу, що відповідає всім умовам технології постоформування, то на першому місці знаходяться декоративні паперово-шаруваті пластики категорії HPL, тому що вони найбільш пластичні та зносостійкі що важливо для застосування цієї технології.

( 3 - Всего голосов )

Читайте также...


Случайная статья

Мебель под заказ от производителя в Киеве

Для большей функциональности пространства магазина нужно умело использовать торговое оборудование. От его правильной конструкции и расстановки по залу зависит вместимость продаваемых товаров.