Сайт работает на https://thehost.ua/ 99% Uptime!


Самые низкие цены на мебель! Современные шкафы-купе на заказ! Практичные кухни на заказ! Яркая детская мебель, Киев! Гарантия качества! Мебель для ванной комнаты! Офисная и торговая мебель! Цены на мебель в Киеве!

Украина, Киев

(068) 167-14-39


ДСП плити. Їх види та сфера застосування

В даний час ДСП плита користується великою популярністю у дизайнерів, так як дає багато можливостей реалізувати самі неординарні ідеї. Листи ДСП активно використовуються при проведенні оздоблювальних робіт і при виробництві меблів. При виробництві ДСП плити використовується плоский метод пресування або метод видавлювання. ДСП виготовляють з відходів деревини, точніше, з її тирси з додаванням в’яжучих речовин і речовин, які надають ДСП певні характеристики, такі як щільність, міцність, довговічність, водостійкість, вогнестійкість і так далі.

Виробництво плит ДСП регламентується державними стандартами, згідно з якими існує дві марки деревностружкової плити: П-А і П-Б. Деревностружкові плити марки П-А відрізняються високим рівнем якості, мають високий рівень міцності на розтягання і вигин, більш вологостійкі і менш схильні до дефектів фактури. Сорт деревностружкової плити залежить від якості її поверхні. ДСП плита може бути першого чи другого сорту або несортной. Несортная ДСП використовується в будівельній сфері. ДСП першого сорту не мають таких вад як недошлифовка, поглиблення і так далі. ДСП другого сорту може бути недошлифована або мати відколи крайок. В процесі виробництва ДСП другого сорту використовують кору деревини і великі частинки тирси.

Також деревностружкові плити можуть відрізнятися за типом зовнішнього шару. Зовнішня поверхня листів ДСП може бути мелкоструктурной, звичайної і містити шар великих тирси. Всі марки і види деревно стружкової плити проходять обов’язкову перевірку на наявність формальдегіду. Допустимі значення формальдегіду в абсолютно сухих листах ДСП наступні: Е1 — до десяти міліграм, Е2 — від десяти до тридцяти міліграм. Якщо ДСП плита буде використовуватися у ванній кімнаті або на кухні, то вона повинна володіти підвищеним рівнем вологостійкості. При виготовленні вологостійких плит використовують парафін. Якщо ДСП плита повинна мати вогнестійкі характеристики, то в процесі її виготовлення використовують антипірени. Якщо листи ДСП облицювати плівкою на паперовій основі, яка просочена смолами, то така ДСП буде називатися ламінованої та мати більш високий порядок.

ДСП плити. Їх види та сфера застосування

Для випуску ламінованої ДСП необхідне створення спеціальних умов, необхідна температура для ламінації — від 120 до 140 градусів Цельсія, а необхідний тиск від 25-28 Мпа. Висока температура сприяє розчиненню смол на папері, а високий тиск видавлює ці смоли, завдяки чому вони розтікаються по плиті ДСП. З часом відбувається затвердіння смол, що робить плівку надійним та міцним покриттям, несприйнятливим до впливу температур, при цьому, властивості плівки нагадують деякі властивості пластику. Ламінована деревостружкова плита несприйнятлива до механічних впливів. Ламінована деревостружкова плита має широкий спектр застосування, починаючи від виробництва корпусних меблів, і закінчуючи виготовленням стільниць та інших виробів.

Ламінована ДСП плита також має різні види, які різняться рівнем якості поверхні. Наприклад, ламінована ДСП PR має пористу поверхню, ламінована ДСП РЕ має поверхню, яка нагадує апельсинову кірку, ламінована ДСП SM володіє гладкою поверхнею, ламінована ДСП ЅЕ має поверхню з глибокими порами, яка схожа на дерево ясена.

Окремо слід сказати про найширшої колірній гамі ламінованої деревостружкової плити. Таке колірне розмаїтість робить це вид плити дуже затребуваним при виробництві кухонних меблів, для виробництва елементів декору. Виглядає ламінована ДСП плита дуже оригінально, що зробило його популярним у дизайнерів і виробників меблів.

Якість виробів з ДСП багато в чому залежить від грамотно виконаного розкрою. Для того щоб виконати якісний розкрій необхідно використовувати спеціальне обладнання. В домашніх умовах провести якісний розкрій ламінованої деревостружкової плити практично неможливо. Так що говорити про високу якість меблів та елементів декору, виконаних кустарним способом, не доводиться.

( 2 - Всего голосов )

Читайте также...


Случайная статья

Мебель под заказ от производителя в Киеве

Для большей функциональности пространства магазина нужно умело использовать торговое оборудование. От его правильной конструкции и расстановки по залу зависит вместимость продаваемых товаров.