Сайт работает на https://thehost.ua/ 99% Uptime!


Самые низкие цены на мебель! Современные шкафы-купе на заказ! Практичные кухни на заказ! Яркая детская мебель, Киев! Гарантия качества! Мебель для ванной комнаты! Офисная и торговая мебель! Цены на мебель в Киеве!

Украина, Киев

(068) 167-14-39


Наскільки практичні шафи та стінки під телевізор

Меблі під телевізор, як і будь-які інші меблі, мають свої особливості. Неважливо, чи це буде тумба під телевізор найпростішої конструкції або багатокомпонентні стінки, в яких крім місця під телевізор передбачено і багато інших полиць, ніш і відділень - будь-яка шафа або стінка має плюси і мінуси.

Перше, що необхідно мати на увазі при покупці шаф та стінок під телевізор на сайті інтернет-магазину «Стульчик» – наскільки вона буде практичною. Тут слід зважати на кілька важливих моментів. Так, меблі під телевізор обов'язково повинні мати в задній частині вирізи або отвори, через які до розеток виводитимуться всі дроти. Іноді можна зустрітися з тим, що покупці самостійно вирізають такі отвори, але робити цього не рекомендується – можна не тільки порушити цілісність деталей меблів, що призведе до її ослаблення, але в деяких випадках можна по недосвідченості пошкодити фурнітуру, особливо це стосується дорогих та складних меблів, де частина фурнітури може бути прихована.

Друге, що необхідно знати - під практичністю мається на увазі якість матеріалу, з якого меблі виготовлені. Слід пам'ятати, що стіни та шафи під телевізор неминуче будуть служити «притулком» різних статуеток, фотографій, ваз з квітами та інших декоративних елементів.

Це означає, що поверхня матеріалу таких меблів повинна бути стійкою до подряпин і жорсткого зовнішнього впливу. До того ж такі меблі доведеться постійно протирати від пилу, внаслідок чого глянсові поверхні стінки або шафи всупереч очікуванням не будуть виглядати більш блискучими та відполірованими – навпаки, вони потьмяніють. Матеріал повинен бути матовим, наскільки можна – зносостійким, про що слід уточнювати у продавця. А ось наявність скляних дверей та поличок у шафі або тумбочці, призначеній для телевізора справа звичайна, але при виборі доведеться керуватися лише своїми смаками, до того ж не кожна господиня захоче щодня натирати скляні елементи, на яких домочадці при відкриванні чи закриванні будуть неминуче залишати плями від пальців.

( 1 - Всего голосов )

Читайте также...


Случайная статья

Открытая планировка современных кухонь

Открытая планировка современных кухонь

Многие люди нередко решают оформить свою кухню открытой, и тогда на дизайнеров сыпятся вопросы: хорошо ли это? Красиво ли это? Нужно ли это? Увы, но однозначного ответа на все эти вопросы Вам не даст ни один, даже самый профессиональный дизайнер.