Сайт работает на https://thehost.ua/ 99% Uptime!


Самые низкие цены на мебель! Современные шкафы-купе на заказ! Практичные кухни на заказ! Яркая детская мебель, Киев! Гарантия качества! Мебель для ванной комнаты! Офисная и торговая мебель! Цены на мебель в Киеве!

Украина, Киев

(068) 167-14-39

Меблі під замовлення - торг недоречний!

«Меблі на замовлення» - такими заголовками рясніють сторінки міських газет. Залучені «широким асортиментом», «яскравістю кольорів», і «знижками в 50%», ми перестаємо звертати увагу на сумлінність фірми і якість виробу.

Низька ціна паморочить наш розум: ми впевнені, що краще все те, що дешевше. Але насправді якісні меблі не можуть коштувати дешево. Щоб довести істинність цього твердження, спробуємо розібратися, з чого складається вартість корпусних меблів, виготовлених на замовлення, що пропонує студія дизайну меблів «8 КІМНАТ».

Фасади

Передпокої на замовлення з ДСП - найдешевший варіант, але будьте готові, що і зовнішній вигляд меблів теж буде невигадливий. МДФ коштує дорожче, проте виправдає себе стійкістю до механічних впливів і вологості, можливістю надавати матеріалу опуклі та об'ємної форми. Пластики - наступна цінова категорія. Екологічно чисті матеріали, міцні, світлостійкі, прості в догляді, зовні привабливі та сучасні. Фасади з натурального дерева найдорожчий варіант. Але саме до виробів з масиву цінних порід в повній мірі відноситься вислів «хороше дешевим не буває».

Кромка

Меламінова знаходиться в найнижчій ціновій категорії, і це її єдиний плюс. Мінусів набагато більше - маленька товщина, слабка стійкість до механічних пошкоджень, поганий захист від вологи, швидке стирання малюнка. За кромку доведеться заплатити набагато більше, але в результаті ви отримаєте ідеально гладку поверхню, великий вибір насичених кольорів і фактур, стійку до деформації і зміни кольору облицювання краю меблів.

Доводчики та петлі

Економія на фурнітурі - найбільш поширена помилка покупців. Вибираючи спрощені механізми, вдається значно знизити ціну виробу, наприклад, кухонного гарнітура, в собівартості якої петлі, доводчики, підйомні і викатні механізми складають до 25%. Але саме із за неякісної фурнітури виникають потім проблеми в експлуатації меблів. Імпортна фурнітура максимально технологічна, витримає до 100 000 відкриттів - закривань і забезпечує справжній комфорт використання.

Рамкові та безрамкові системи шаф-купе

Безрамкові системи - варіант, безсумнівно економічний, але оскільки рами немає, механізми роликів закріплюються прямо на ДСП, а це матеріал пухкий, отже, досить скоро систему почне заклинювати або вона зовсім вийде з ладу. Хороший рамковий профіль з алюмінію звичайно дорожче, але зате він більш довговічний і володіє значним запасом міцності. До того ж фасади в алюмінієвому профілі можуть бути виконані з більш декоративних матеріалів: ЛДСП, МДФ, скла, пластику, акрилу, і найрізноманітніших їх комбінацій.

( 1 - Всего голосов )

Читайте также...


Случайная статья

Начинка с умом

Начинка с умом

Как организовать пространство шкафа-купе так, чтобы в него поместилось больше вещей, но не возникало ощущения забитости, захламленности и вечного хаоса? Если продумать и спланировать буквально каждый сантиметр шкафа на стадии заказа, то в него поместится намного больше и все вещи будут в безупречном порядке. Есть несколько универсальных секретов.
e2087ee6